גירושין

הליך הגירושין טומן בחובו קשיים מעשיים ומנטאליים כאחד וזאת בין היתר בשל השינויים החברתיים-סוציולוגיים והכלכליים אשר עומדים במרכזו של ההליך.

 

הליך זה נעשה קשה שבעתיים כאשר בתמונת הגירושין ישנם ילדים קטינים אשר הינם חשופים בצריח ועלולים להיפגע בראש ובראשונה מהליך זה.

 

משרדינו דוגל בגישה כי "עדיף השלום הקטן מהמלחמה הגדולה" וזאת מתוך הכרה ונסיון רב שנים כי בסופו של יום אין יוצאים מנצחים מהליך זה וכי עדיף לקבל הכוונה מקצועית ויעילה בזמן אמת על מנת לנסות ולהביא לתוצאות המיוחלות מבעוד מועד מבלי שהצדדים (ובמיוחד הילדים הקטינים אשר בעל כורחם נגררים ונשאבים לעין הסערה) יצטרכו להתמודד עם צלקות טראומטיות בלתי הפיכות אשר יוותרו על בשרם כתוצאה מהליך גירושין ארוך ומיותר אשר ניתן היה למנוע אותו מראש.

 

הליך הגירושין לא בהכרח צריך להיות ארוך ויקר. למשרדינו נסיון רב שנים ומוכח בפתרונות יצירתיים, חוזיים ומשפטיים, אשר יש בהם כדי להביא לתוצאות המהירות, היעילות והמיוחלות בהליך הגירושין. 

 

לאור מורכבותו של הליך הגירושין אשר עפ"י רוב מתנהל בין שתי ערכאות משפטיות  שונות בתכליתן – בית דין רבני ובית המשפט לענייני משפחה, אין להקל ראש בהליך סבוך זה  ומומלץ לקבל הכוונה, ליווי וייעוץ מקצועי ואיכותי מעורך דין מנוסה בתחום.

 

 

אסף ביטון